العربیه   English   فارسی
ارتباط با ما سوالات متداول مقالات تصاویر درمانهای غیر جراحی درمان جراحی ریزش موی سر درباره ما
کلینیک ترمیم و کاشت موی دکتر عباسی
 
نکته روز

يك سر كم‌پشت و طاس بمراتب زيباتر و بهتر از يك سر كاشته شده با نماي غيرطبيعي و نازيبا مي‌باشد.

عضو عال بین الملی جراحی ترمیم مو
ISHRS
حمایت از مؤسسه محک
درباره ما
دكتر علی عباسی پس از اخذ درجه بورد تخصصی در رشته پوست در سال 1372، فعالیت تخصصی خود را در رشته كاشت و پیوند مو گسترش داد. تاكنون متجاوز از 2000 مورد عمل جراحی كاشت مو انجام داده اند و طی این سالها همواره در ارتباط نزدیك با مراكز دانشگاهی علمی ایران و جهان بوده اند.
برای ارتقاء سطح كیفی دانش كار تخصصی كاشت و پیوند مو موفق به اخذ برد تخصصی کاشت مو در سال 2003 از آمریکا شد و همواره در كنگره های علمی كه همه ساله در یكی از كشورهای جهان برگزار می شود، شركت كرده تا بتوانند از آخرین دستاوردها و پژوهش های علمی و تكنیكی جهت عمل جراحی پیوند مو در بیماران خود استفاده كنند. بدون اغراق می توان گفت تكنیك های به كار گرفته شده توسط ایشان مطابق با آخرین دستاوردهای علمی سطح جهان می باشد و به همین ترتیب نتایج و تجربیات حاصل در طی این سالها به صورت مقالات در سمینارهای علمی دانشگاهی یا اخبار پزشكی روز را در اختیار علاقه مندان و پزشكان قرار داده اند. تاکنون مقالات زیادی در کنگره های جهانی ارائه داده اند و جهت کاهش ورم بعد ار عمل متدی را معرفی کرده اند که اکثر پزشکانی که در دنیا کاشت مو انجام می دهند این متد را که بنام دکتر عباسی معروف است استفاده می کنند (abbasi solution).

دكتر عباسی برای ارتقاء سطح كیفی دانش كار تخصصی كاشت و پیوند مو موفق به اخذ برد تخصصی کاشت مودر سال 2003 از آمریکا شد و در دوره های آموزشی تخصصی كاشت مو در كشورهای انگلستان، آمریكا، اتریش، آلمان و فرانسه شركت فعال نموده اند و به نوبه خود سعی كرده اند از طریق برگزاری کارگاه های جراحی کاشت مو این علم را در ایران ترویج دهند و برای این كار با مراكز علمی دانشگاهی و پزشكان همكاری داشته اند.

تكنیك عمل در ابتدا مثل سایر نقاط جهان Punch graft بود كه سالها بعد همگام با تغییر این تكنیك در سطح جهان، روش میكرو و مینی گرافت به كار گرفته شد و در حال حاضر تكنیك فولیكولار یونیت گرافت می باشد كه در نوبه خود بهترین روش در دنیا می باشد. نتایج بدست آمده از این روش بسیار رضایت بخش بوده است.

دكتر عباسی که منحصرا در زمینه بیماریهای مو و کاشت مو فعالیت می کند با یك تیم پزشكی باتجربه و كارآمد شامل یك متخصص پوست و چندین تكنسین جراحی آموزش دیده جهت كاشت مو، عمل كاشت و پیوند مو را انجام می دهند.

فضای كلینیك كاشت موی دكتر عباسی طوری طراحی شده است كه دارای اطاق عمل تجهیز شده سرپایی برای كاشت با تمام امكانات لازم برای تأمین سلامت بیماران در این عمل، می باشد. راحتی و آسایش بیماران در حین عمل موجب می شود كه بیماران خاطره خوبی از ساعات عمل خود داشته باشند. بیماران می توانند در محیط ارام اطاق عمل از موسیقی ملایم لذت ببرند.


صفحه نخست | درباره ما | ریزش موی سر | درمان جراحی | درمان غیر جراحی | تصاویر | مقالات | اخبار | سوالات متداول | ارتباط با ما